kontakt
videogalerie

video - prezentace

YPO firemní akce

Upoutávka pro účastníky firemní akce YPO konanou ve Wellness hotelu Frymburk 30-31.5.2009. Šumava Geographic pro děti připravuje:
Pohádkový les s Karkulkou, bludičkou, rusalkou, loupežníkem, hejkalem, čertem, vodníkem...
Divadelní představení Dobytí Vítkova Hrádku v podání samotných dětí.
Zábavný program na vojenské základně s ukázkou zadržení převaděče psovodem - střelba ze vzduchovky, luku a kuše, hod granátem, překážková dráha.
Rafting na Vltavě s rychlostním závodem a další zábavný program pro nejmenší.

autor: geosumava NA

YPO - rafty a rota

Video z firemní akce YPO - Wellness hotel Frymburk. Záběry ze sobotního programu pro děti. Rafty, oběd a pohraniční rota Mnichovice kde se uskutečnil vojenský výcvik, promítání o historii pohraničí a příprava večerního divadelního představení pro rodiče.

autor: geosumava NA

Běžky České Žleby

Video z běžeckých tras kolem Českých Žleb.

autor: geosumava NA

SKI České Žleby

Video prezentace z lyžařského areálu v Českých žlebech. Video najdete na DVD Zima na Šumavě.

autor: geosumava NA

Skiareal Mitterdorf

Video prezentace němckého skiarealu Mitterdorf.

autor: geosumava NA

Vlek Kvilda

Reportáž z vleku na Kvildě. Video je součástí DVD "Zima na Šumavě".

autor: geosumava NA

RACIO

Prezentace západočeské lyžařské školy RACIO.

autor: geosumava NA

Minipivovar V.Brod

Prezentace minipivovaru ve Vyšším Brodě společně se záběry z hospody PAJZL U JAKUBA kde se pivo JAKUB točí.

autor: geosumava NA

Hallstatt

Prostřednictvím hudební prezentace Vám představujeme Hallstatt - alpské městečko pod Dachsteinem známé svou mystickou atmosférou, které okouzlí každého návštěvníka. I přes to, že městečko navštěvují tisíce turistů, uchovává si stále svou poklidnou, tajemnou atmosféru.

I návštěvu Hallstattu lze spojit s dovolenou na Šumavě. Pokud pro vás hodina a půl klidné jízdy od hranic není moc, zajeďte se alespoň na dva dny do Hallstattu podívat. Určitě nebudete zklamáni.

autor: geosumava NA

Zoo trailer

Reklamní upoutávka na největší soukromou rakouskou ZOO-Altenfelden ležící u města Rohrbach nedaleko českých hranic (Zoo najdete v seznamu a mapě Šumava Geographic).

autor: geosumava NA

Lipensko

Dosud nezveřejněná prezentace lipenska. Ve videu jsou zachyceny všechny letní aktivity, které můžete na Lipně zažít...

autor: geosumava NA

Trailer Pohád.les

Badatel a hledač pohádkových bytostí, známý jako pan Ptáček, se v létě 2010 vrací na Šumavu, aby opět zavedl děti do přírodní pohádkové rezervace a seznámil je se svými novými objevy a téměř vyhubenými druhy pohádkových bytostí. Kam se letos přírodní rezervace přesunula prozradíme na www.geosumava.cz 15.června 2010.
Pan Ptáček právě oslavuje příchod nového filmu badatele Jana Svěráka  Kuky se vrací. Nově objevený pohádkový svět, který po celá léta unikal Ptáčkovi pozornosti, nakonec objevil tým konkurenčních hledačů z Prahy, kteří disponovali pro Ptáčka nedostupnými elektronickými hledacími přístroji. Sám Ptáček je však rád, že došlo k tak významnému objevu a těší se na 20.května kdy film přijde do kin. Protože v pohádkové rezervaci na Šumavě Kukyho asi neuvidíte, běžte se na něj určitě podívat alespoň do kina!

autor: geosumava NA

Frymburské slavnosti

Reklamní upoutávka na Frymburské slavnosti natočena v červnu 2008.

autor: geosumava NA

Psí spřežení

Projížďku se psím spřežením byste při návštěvě zimní Šumavy neměli vynechat. Šumava Geographic pro vás tuto aktivitu zajistí. Pro více informací nás kontaktujte na info@suge.cz.

autor: geosumava NA

Pohádkový klip

Hudební klip z pohádkového lesa, který jsme organizovali přes prázdniny u Vyššího Brodu. V klipu vystupuje Vodník říční, Čert s hodností žížaly a Karkulka Červená.
Video bylo natočeno zcela neplánovaně a to když Vodník nalákal čerta na společnou koupel ve studeném horském potoce. Vodníkův pokus utopit čerta a získat jeho dušičku se nezdařil a nakonec se málem utopil sám vodník.

autor: geosumava NA

Drakiáda 2008

Sestřih toho nejlepšího z Šumavské drakiády 2008. Ve videu je vzácný záběr letícího draka Kosti Bíbla. Drak se držel ve vzduchu celé 4sec! (Bohužel až po zkončení soutěže). Připomeňme, že vítězem uplynulého ročníku se stal drak Netopýr pilotky Marušky Kostuříkové, který překobal favorizovaného draka z klubu ČSA. Až na rychlostní sestup bodoval Netopýr ve všech hodnocených kategoriích. Z videa je patrné, že Kosťa Bíbl musel, tak jako každý rok, pořídit spousty snímků... Všichni se na ně těšíme!
hudba> Slowfingers

autor: geosumava NA

Upoutávka k muzeu Železné opony

Zveřejňujeme upoutávku k doprovodnému programu na pohraniční rotě Mnichovice. Novinkou je jízda ve vojenském vozidle UAZ, která není na videu zaznamenána.

autor: geosumava NA

Zoo prezentace

Podívejte se jaká zvířata můžete vidět v Zoo Altenfelden u města Rohrbach nedaleko českých hranic. V únorový den kdy byly pořízeny záběry padl teplotní rekord.. (Zoo najdete v seznamu a mapě Šumava Geographic).

autor: geosumava NA

Frymburk náměstí

Záznam z hlavní části Frymburských slavností. Pivní stan na náměstí, divadelní představení pro děti a dospělé, plavba parníkem, ohňostroj.

autor: geosumava NA

Frymburk střelnice

Záznam z hudebního vystoupení na střelnici v průběhu Frymburských slavností v červnu 2008.

autor: geosumava NA

Frymburk fotbal

Záznam z přátelského fotbalového utkání, které se konalo v průběhu Frymburských slavností v červnu 2008.

autor: geosumava NA

Zvířátka bbc

Originální prezentační video bbc na stránky bbc.co.uk/breathingplaces

autor: BBC NA

Fotografie krajiny

"Audiovizuální prezentace fotografií. Prezentace byla vytvořena pro zábavně naučný program ""exkurze do 80.let na pohraniční rotě Mnichovice"" v létě roku 2008."

autor: geosumava NA

Lyžařský servis

Jak může vypadat letní reklamní spot na lyžařský servis.

autor: geosumava NA